رفتن به محتوای اصلی
x

دسترسی خارج از دانشگاه (VPN)

امکان دسترسی به منابع الکترونیکی خریداری شده توسط دانشگاه صنعتی اصفهان(scopus, civilica, magiran, mathscinet)، بر اساس IPهای دانشگاه تعریف شده اند. لذا دسترسی از طریق آدرس آی.پی های دانشگاه باز و امکانپذیر است.

 

 برای دسترسی به این منابع از خارج از دانشگاه از روش های زیر استفاده نمایید:

  1. استفاده از کانکشن VPN. جهت اتصال به این منابع به راهنمای استفاده از آن در سایت مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه مراجعه نمایید.
    (در صورت بروز مشکل به مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه تیکت بزنید http://tkt.iut.ac.ir ).
  2. برای استفاده از اسکاپوس و مجلات قابل دسترس از ساینس دایرکت، به غیر از استفاده از کانکشن VPN می توانید از remote access استفاده نموده و دسترسی از راه دور خود را فعال نمایید. برای این منظور باید یکبار در داخل دانشگاه در SCOPUS ثبت نام کرده و گزینه remote access را فعال نمایید. در مراجعات بعدی امکان استفاده از اسکاپوس با نام کاربری و پسورد ثبت نام شده وجود دارد. لطفا در صورت بروز مشکل، درخواست خود را به  ایمیل infotech@cc.iut.ac.ir ارسال نمائید.
  3. برای استفاده از مگیران در خارج دانشگاه، کافی است که در مگیران ثبت نام کرده و به هنگام ثبت نام از ایمیل سازمانی (دانشگاهی) با دامنه iut.ac.ir@ استفاده نمایید. در این صورت می توانید از اعتبار اشتراک دانشگاه برای دانلود مقالات مورد نیاز خود استفاده نمایید. توجه نمایید که این دسترسی فقط برای درخواست با ایمیل دانشگاهی و به صورت موقت تا پایان دوره اضطرار فعلی ارایه خواهد شد. لطفا در صورت بروز مشکل ، درخواست خود را به ایمیل infotech@cc.iut.ac.ir ارسال نمائید. 

تحت نظارت وف ایرانی