رفتن به محتوای اصلی
x

استارت آپ ها، شرکت های دانش بنیان، کسب و کار، بورس، اقتصاد، از چالش هایی است که در چند دهه اخیر ذهن تمام افراد دنیا را درگیر خود کرده است، یکی از راه های آشنایی با این چالش ها، مطالعه کتب، مجلات، مقالات است. در این راستا کتابخانه مرکزی دانشگاه صنعتی اصفهان در اسفند ماه 1399 اقدام به تاسیس بخش کسب و کار نمود. کتب این کتابخانه با موضوعات مانند کارآفرینی، کسب و کار، بورس، مدیریت و ... آماده خدمت رسانی به جامعه دانشگاهی (اعضای هیات علمی، دانشجویان، کارمندان و تمام اعضای کتابخانه) می باشد.
روش استفاده از بخش کسب و کار

زمانی می‌گفتند جبعه جادویی به نام تلویزیون کودکان ما را سرگرم کرده است. اما در چند دهه اخیر با توجه به تغییرات سریع و رشد تکنولوژی‌های نوظهور دیگر فقط تلویزیون نقش سرگرم کننده نداشته و جایگزین‌های زیادی برای این جعبه جادویی روز به روز پا به عرصه وجود می‌گذارند.

آماده سازي فني شامل:

تهيه برچست هاي باركد و عطف و الصاق ليبل و باركد و آماده سازي نهايي جهت ارسال كتاب ها به بخش هاي امانت و مرجع

تهیه برچسب های کتب از صحافی برگشته و انجام مراحل آماده سازی آن

شرح وظایف کارشناس کامپیوتر

مدیر سیستم وب سایت های کتابخانه مرکزی

رفع مشکل و بروزرسانی رایانه های کتابخانه مرکزی

مدیر سیستم سامانه کتابخانه و ارتباط با شرکت پشتیبان سامانه

بررسی و رفع مشکلات شبکه کتابخانه و ارتباط با مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه

شرح وظايف بخش مرجع:

ارائه منابع اطلاعاتي بنياني در موضوعات مختلف دانش هاي عمومي و تخصصي مورد نياز جامعه دانشگاهي.  اين منابع عمدتاً کاربري تحقيقاتي و پژوهشي دارند و معمولاً جز در مواقع ضروري (باشرايط خاص)  امانت داده نمي شوند و فقط در محل مورد استفاده قرار مي گيرند. 

کلیپ

 

پايان نامه ها:
كليه پايان نامه هاي دانش آموختگان تحصيلات تكميلي دانشگاه صنعتي اصفهان، پس از انجام مراحل اداري به اين بخش تحويل داده مي شود و بر اساس شماره ثبت يا راهنما در قفسه ها نگهداري و بازيابي مي شود.

امروزه نتایج بیشتر پژوهش‌ها به منظور اشاعه سریع یافته‌ها و نتایج علمی به صورت مقاله در مجله‌ها انتشار می‌یابد. به عبارت بهتر مجلات مهم‌ترین محمل اشاعه اطلاعات علمی به شمار می‌آیند.

اشتراک در

تحت نظارت وف ایرانی