رفتن به محتوای اصلی
x

کتابخانه مرکزي دانشگاه صنعتي اصفهان از سال 1356 فعاليت خود را آغاز نموده است و اکنون با مجموعه‫ اي بالغ بر سیصد هزار عنوان کتاب و نشریه فارسی و لاتین و نیز امکان دسترسی به بانک‫هاي اطلاعاتي معتبر علمی، همچنین بیست هزار پایان‫ نامه کارشناسی ارشد و دکتری توانسته است یکی از کتابخانه‫ های مطرح دانشگاهی در سطح کشور به شمار آید. بخش‫های مختلف کتابخانه در سه طبقه قرار گرفته‫اند. در طبقه همکف سالن ‫هاي مطالعه 24 ساعته، صحافي و کلاس آموزشي.

در فروردین 1397 خورشیدی در راستای اجرای طرح تحول راهبردی در دانشگاه صنعتی اصفهان و بر اساس دورنما و برداشت کلی از آموزش عالی در مقیاس بین المللی و ملی، سه بخش کتابخانه مرکزی، نشریات علمی و مرکز نشر دانشگاه به منظور ارتقاء کیفیت و توسعه هدف مند آموزشی و در جهت توانمند سازی نیروی انسانی و استفاده حداکثری از امکانات موجود در یکدیگر ادغام شدند. موزه دانشگاه نیز در تیرماه 1402 به ساختمان کتابخانه و انتشارات انتقال یافت.

آدرس : اصفهان-میدان استقلال- دانشگاه صنعتی اصفهان-ساختمان کتابخانه مرکزی-انتشارات دانشگاه صنعتی اصفهان

کدپستی:۸۴۱۵۶۸۳۱۱۱

دفتر کتابخانه و انتشارات :  33912509-031

شماره فکس : ۳۳۹۱۲۵۲۸-031

پست الکترونیکی : lib@of.iut.ac.ir

 

دفتر کتابخانه و انتشارات مرکز نشر موزه

شماره تماس: 33912509-031

استارت آپ ها، شرکت های دانش بنیان، کسب و کار، بورس، اقتصاد، از چالش هایی است که در چند دهه اخیر ذهن تمام افراد دنیا را درگیر خود کرده است، یکی از راه های آشنایی با این چالش ها، مطالعه کتب، مجلات، مقالات است. در این راستا کتابخانه مرکزی دانشگاه صنعتی اصفهان در اسفند ماه 1399 اقدام به تاسیس بخش کسب و کار نمود. کتب این کتابخانه با موضوعات مانند کارآفرینی، کسب و کار، بورس، مدیریت و ... آماده خدمت رسانی به جامعه دانشگاهی (اعضای هیات علمی، دانشجویان، کارمندان و تمام اعضای کتابخانه) می باشد.
روش استفاده از بخش کسب و کار

زمانی می‌گفتند جبعه جادویی به نام تلویزیون کودکان ما را سرگرم کرده است. اما در چند دهه اخیر با توجه به تغییرات سریع و رشد تکنولوژی‌های نوظهور دیگر فقط تلویزیون نقش سرگرم کننده نداشته و جایگزین‌های زیادی برای این جعبه جادویی روز به روز پا به عرصه وجود می‌گذارند.

آماده سازي فني شامل:

تهيه برچست هاي باركد و عطف و الصاق ليبل و باركد و آماده سازي نهايي جهت ارسال كتاب ها به بخش هاي امانت و مرجع

تهیه برچسب های کتب از صحافی برگشته و انجام مراحل آماده سازی آن

تحت نظارت وف ایرانی