رفتن به محتوای اصلی
x

روسای پیشین

دکتر رضا مختاری
1393/8/20 تا 1397/1/17
روسای پیشین
دکتر مهدی کدیور
1384/8/25 تا 1393/8/19
روسای پیشین
دکتر حمیدرضا کارشناس
1379/6/26 تا 1384/8/24
روسای پیشین
دکتر مصطفی کریمیان اقبال
1375/6/17 تا 1379/6/25
روسای پیشین
دکتر جواد میرمحمد صادقی
1372/5/1 تا 1375/6/16
روسای پیشین
دکتر سید محسن صفوی
1370/7/15 تا 1371/10/28
روسای پیشین
دکتر علی زینل همدانی
1368/8/28 تا 1370/6/31
روسای پیشین
دکتر علی اصغر رستمی
1365/1/24 تا 1368/6/14
روسای پیشین
دکتر رحیم عبادی
1362/10/20 تا 1365/1/23
روسای پیشین
دکتر محمدرضا سعیدی
1359 تا 1362/10/20
روسای پیشین
مدیریت

تحت نظارت وف ایرانی