رفتن به محتوای اصلی
x

طرح امانت بين کتابخانه ای اصفهان:

به منظور دسترسی بیشتر مراجعین به منابع کتابخانه ای مورد نیاز در شهر اصفهان، "طرح امانت بین کتابخانه‌ای اصفهان" از ابتدای سال ۱۳۸۵ راه اندازی شده است. مرکزیت اجرای این طرح با کتابخانه مرکزی و مرکز اطلاع رسانی شهرداری اصفهان بوده و کتابخانه‌های عضو طرح در حال حاضر عبارتند از: دانشگاه اصفهان، دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان،دانشگاه صنعتی مالک اشتر، کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان، دانشگاه هنر اصفهان، مرکز تحقیقات معلمان، خانه ریاضیات اصفهان و دانشگاه پیام نور اصفهان. این طرح در دانشگاه ها کلیه اساتید و محققین، دانشجویان مقاطع مختلف و کارمندان را پوشش می دهد و در شهرداری به اعضاء خاصی خدمات رسانی می کند.

جهت انجام جستجوی بین کتابخانه ای از طریق سامانه کتابخانه "منوی اصلی" گزینه "جستجو" را انتخاب و سپس بر روی گزینه "جستجوی بین کتابخانه ای" کلیک نمایید. با انتخاب مراکز مورد نظر و وارد کردن کلید واژه خود، امکان دیدن منابع سایر مراکز برای شما فراهم می گردد.

 طرح امين: امانت گرفتن کتاب و مقالاتي که در اين کتابخانه موجود نمي باشد از ساير مراکز عضو طرح و امانت دادن کتاب و مقالات مورد نياز ساير اعضا طرح به آنها

 طرح امانت بين کتابخانه اي اصفهان: همکاري با کتابخانه هاي عضو اين طرح در جهت امانت دادن يا گرفتن کتاب و مقاله اعم از چاپي و الکترونيکي استفاده از منابع مرجع پايان نامه ها و سالن هاي مطالعه با سرپرستي شهرداري

لطفا در صورت نیاز به کتاب یا مقاله ای که در هرکدام از مراکز فوق موجود است مشخصات کامل مدرک را به شماره تلفن ۳۳۹۱۲۵۲۲-۰۳۱ و یا ایمیل amin_plan@cc.iut.ac.ir اطلاع دهید.

عفت هادی
کتابدار
امانت
کارشناسی ارشد کتابداری
031-33912522

تحت نظارت وف ایرانی